Dlaczego KorpoNet?

Image
Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i szkoleniami komputerowymi od kilku lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele projektów dla przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych. Mamy także na koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń dla różnych firm i organizacji.

Tworzymy strony w nowoczesnej technologii CMS, która pozwala na zarządzanie stroną bez posiadania wiedzy informatycznej. Właściciel poprzez panel administracyjny samodzielne zmieniania treści bez znajomości programowania. Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, zdjęć, filmów, a nawet całych podstron i działów odbywa się przez klikanie przycisków w edytorze podobnym do programu Word. Po wykonaniu strony uczymy jak ją obsługiwać.

Profesjonalnie zaprojektowana strona stanowi narzędzie, które umożliwia usprawnienie kontaktów z klientami, szybsze budowanie wizerunku firmy i marki oraz pozyskiwanie nowych klientów. Firmowe strony internetowe często są głównym źródłem informacji o przedsiębiorstwach oraz ich ofercie. Obecnie potencjalni klienci w pierwszej kolejności szukają informacji o towarach i usługach jakich potrzebują w Internecie za pomocą wyszukiwarki. Firma, która nie posiada strony internetowej nigdy do tych klientów ze swoją ofertą nie dotrze.